Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmieras Valsts ģimnāzija

“Personība Latvijā – Valmierā – izaicinājums manai dzīvei un nākotnei” laureāti

Mūsējie – arī Valmieras integrētās bibliotēkas radošo darbu konkursa “Personība Latvijā – Valmierā – izaicinājums manai dzīvei un nākotnei” laureāti.

Sakām paldies visiem dalībniekiem un priecājamies par sirsnīgajiem stāstiem, kuros atklājas, ka lieliski un iedvesmojoši cilvēki ir tepat līdzās. 

Krists Apinis no Valmieras Valsts ģimnāzijas  stāsta par savu draugu un iedvesmotāju Ralfu. 

“Draudzība ir viena no lielākajām svētībām, ar kurām ne visiem paveicies. Savas dzīves laikā es esmu iepazinies ar daudziem cilvēkiem, bet ir tikai daži, kurus es paturu savā sirdī un prātā. Es desmit gados saslimu ar leikēmiju. Ralfs bija viens no cilvēkiem, draugiem, kurš man sūtīja sveicienus, teica, lai nepadodos.  

Mums un visai pasaulei 2020. gads, iespējams, nebija tas patīkamākais gads, bet mēs esam  apņēmušies 2021. gadu padarīt par savu labāko gadu.”

Pie neveiksmes Ralfs saka: “Nekas, tam visi iziet cauri, rītdien mēģināsim vēlreiz, un es zinu, ka tu būsi kļuvis labāks, nekā biji šodien.”

Patrīcija Sofija Tauvēna no Valmieras Valsts ģimnāzijas  raksta par savu skolotāju: “Visu savu dzīvi man šķita, ka es nekur neiederos, es vienmēr meklēju savu vietu un to nekad neatradu, bet Indra Cālīte man paskaidroja, ka visi cilvēki skraida apkārt un meklē savu vietu šajā pasaulē un visbiežāk viņi to atrod, bet daži to neatrod, un šie cilvēki ir paši interesantākie, jo viņiem ir citāda uztvere par dzīvi, vērtībām un kļūdām. Viņa man iemācīja, lai esmu savādāka, jo, ja es pakļaušos citam un darīšu, kā citi, es varu pazaudēt pati sevi, un, ja es to pazaudēšu, pazudīs viss, par ko esmu iestājusies visu savu mūžu.”

Žūrijas komisija godalgojamo piecinieku izvirzīja šādā sastāvā:

Kate Jevdokimova – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija

Agnese Keita Birzniece – Valmieras Viestura vidusskola

Patrīcija Sofija Tauvēna – Valmieras Valsts ģimnāzija

Amanda Elizabete Dūrēja – Valmieras Valsts ģimnāzija

Krists Apinis – Valmieras Valsts ģimnāzija

Sīkāka informācija – http://www.biblioteka.valmiera.lv/lv/berniem-un-jauniesiem/stastam-stastus-kas-iedvesmo

Dalīties ar