Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmieras Valsts ģimnāzija

Valmieras Valsts ģimnāzijas

Interešu izglītības programmas 2019./20. m.g.

 

 

Nr.

Pulciņa​​ 

nosaukums

Klašu grupa/audzēkņu vecums

Vadītājs

Nodarbību laiks

Telpa

1.

Mūsdienu deja​​ UNDEFINED

7.-12. kl.

Evita Vāpa

Pk.16.40​​ 

Sporta zāle

2.

Sarīkojumu/ balles deju studija​​ “Saltāre”

7.- 12.kl.

 

Rihards Bergs,

Jolanta Šekstello-Kalandārova

O. 14.30;15.20 ​​​​ un​​ pēc​​ vienošanās

Svinību un sporta zāle.

3.

Tautas deja kopa​​ “Pērkonītis”

8.-12. kl.

 

Liesma Ērgle

Pi.​​ 19.00

C.​​ 19.00​​ 

Sporta zāle.

Svinību zāle.

4.

Jauktais koris​​ “Bonus”

9.-12.kl.

Renārs Veličko

Paula Indra Žuga

Pi., C.16.00​​ 

223.kab.

Svinību zāle.

5.

Vokālais ansamblis​​ “Gamma”

7.-12.kl.

Paula Indra Žuga

Pi. 15.30

C.15.15

Svinību zāle.

6.

Vokāli​​ instrumentālais​​ ansamblis​​ 

iesācēji

Renārs Veličko

Paula Indra Žuga

T.15.30​​ 

339.kab.

7.

Vokāli​​ instrumentālais​​ ansamblis​​ 

turpinātāji

Mārtiņš Birnis,

Renārs Veličko

 

Pi.16.00

O.,C.,Pk.15.30

​​ 

339.kab

8.

Pūtēju orķestris​​ “Si bemol”

7.-12.kl.

Mārtiņš Birnis,

Renārs Veličko

Paula Indra Žuga

Pi.​​ 8.00​​ 

O. 15.30​​ 

Pi., O.,T., C.​​ un​​ pēc​​ vienošanās

339.kab. un Svinību zāle.

9.

Oratormāksla un aktiermeistarība

7.-9.kl.

10.-12.kl.

 

Ieva Ruka

Ilze Pukinska

 

P. 15.30

O.15.30​​ un pēc vienošanās

225.kab.

Kamīnzāle.

10.

TLMS​​ “Riekums”​​ (aušana)

8.-12.kl.

Janīna Grāvere

C.​​ 14.00​​ un​​ pēc​​ vienošanās

Aušanas kab.

11.

Keramikas​​ (porcelāna virsglazūras​​ apgleznošana)​​ 

iesācēji

turpinātāji

Kristīne Zemļicka- Brālēna

T.​​ 15.15​​ un

 ​​ ​​​​ 16.15

Keramikas darbnīca

12.

3D modelēšana​​ 

7.-12.kl.

Uģis Švalbe

 

O.​​ 15.20​​ 

021.kab.

13.

Programmēšana, robotikas un programmējamie darbgaldi​​ 

7.-12.kl.

Juris Bedeicis

O.​​ 15.00

010.kab.

14.

Robotika​​ un programmēšana​​ 

7.-9.kl.

 

Sandra Pupure

Indra Kažoka

P.16.15

022.kab.

15.

Vispārējā fiziskā sagatavotība un ,,Sporta spēles”

7.-9.kl.

 

10.-12.kl.

Māris Priedītis

 

Maija Priedīte

Pi. 16.00

O. 15.20​​ 

Pi. 16.00

O. 15.20

Sporta angārā

16.

Novadpētniecības pulciņš​​ 

7.-12.kl.

Ineta Amoliņa​​ (vēsture)

Sarmīte Rudzīte (mākslas)

O.14.30

 

C.15.20

113.kab.

 

224.kab.

17.

Skolas avīze “Skolas Kabata”

7.-12.kl.

Dagnija Feldhūne

 

O.15.20​​ un pēc​​ vienošanās

227.kab.

​​ 

Sīkāka informācija pie kolektīvu vadītājiem vai tālr.​​ +37164207596; 103.kab.