Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmieras Valsts ģimnāzija

Mācību priekšmetu konsultācijas 2018./19.m.g.

Skolotāja vārds, uzvārds

Mācību priekšmeti

Konsultāciju dienas un laiks

Mācību kabineti

Ineta Amoliņa

Vēsture

Ceturtdienās plkst.​​ 14.30-15.30

113.

Juris Bedeicis

Mājturība un tehnoloģijas

Trešdienās plkst.14.35- 16.00

010.

Renāte Bērziņa

Ģeogrāfija

Otrdienās plkst.15.15- 16.15

Trešdienās plkst. 14.30- 15.30

220.

Baiba Bikše

Latviešu val. un lit.

Trešdienās plkst. 14.35- 15.15

228.

Mārtiņš Birnis

Mūzika

Trešdienās plkst. 14.35- 15.15

223.

Māra Buša

Matemātika

Ceturtdienās plkst. 14.35- 15.15

225.

Indra Caune

Informātika

Piektdienās plkst. 14.35- 16.00

022.

Anda Deksne

Ķīmija

Trešdienās plkst. 15.20- 16.00

Ceturtdienās ​​ plkst.​​ 15.20- 16.00

108.

Ināra Ezergaile

Krievu val.

Pirmdienās plkst. 15.15.- 16.00

105.

Dagnija Feldhūne

Latviešu val. un lit.

Pirmdienās plkst. plkst.15.20- 16.00

Otrdienās plkst. 15.20- 16.00

Ceturtdienās plkst. 14.30- 15.15

227.

Silvija Indāne

Vēsture

Trešdienās plkst.1435- 16.00

104.

Māra Jansone

Latviešu val. un lit.

Trešdienās plkst. 15.20- 16.00

222.

Gija Karāne

Vizuālā māksla

Piektdienās plkst.14.35- 15.15

021.

Ingra Kažoka

Informātika

Otrdienā plkst. 14.30- 16.30

023.

Kārtis Krastiņš

Ķīmija

Pirmdienās plkst. 8.00- 8.40

108.

Sandra Krauze

Matemātika

Piektdienās plkst. 14.35- 16.00

118.

Svetlana Lāce

Krievu val.

Trešdienās plkst. 13.50- 14.50

219.

Anita Lutere

Vācu val.

Otrdienās plkst. 16.00- 17.20

231.

Dace Pabērza

Mājturība un​​ tehnoloģijas

Trešdienās plkst. 14.35.- 15.35

008.

Ligita Pickaine

Matemātika

Pirmdienās ​​ plkst.14.35- 16.00

111.

Maija Priedīte

Sports

Pirmdienās ​​ plkst.15.15- 16.00

Ceturtdienās ​​ plkst.14.00- 15.15

Angārā

Māris Priedītis

Sports

Pirmdienās plkst.15.15-​​ 16.00

Otrdienās plkst.14.00- 15.15

Angārā

Inese Pundure

Matemātika

Pirmdienās​​ plkst.14.35- 15.15

Otrdienās plkst.15.20- 16.45

110.

Inese Purmale

Fizika

Otrdienās plkst.13.40- 14.40

Ceturtdienās plkst.14.30- 15.30

114.

Valija Ratniece

Angļu val.

Pirmdienās plkst.14.30- 16.00

233.

Māra Rozenberga

Krievu val.

Pirmdienās plkst. 15.15- 16.00

215.

Sarmīte Rudzīte

Latviešu val. un lit.

Otrdienās ​​ plkst. 14.35- 15.15

Ceturtdienās plkst. 14.35- 15.15

224.

Ieva Ruka

Latviešu val. un lit.

Trešdienās​​ plkst.14.00- 15.30

225.

Rita Skara - Mincāne

Angļu val.

Ceturtdienās plkst. 15.15.- 17.00

230.

Zinta Skrastiņa

Matemātika

Pirmdienās plkst. 15.15- 16.00

Ceturtdienās plkst., 15.15- 16.10

112.

Artūrs Skrastiņš

Fizika

Trešdienās plkst. 14.35- 15.15

115.

Ingrīda Strazdiņa

Bioloģija

Piektdienās plkst. 13.50- 14.30

109.

Jolanta Šekstello- Kalandarova

Sociālās zinības, psiholoģija

Trešdienās plkst. 14.30- 15.30

Kamīnzālē

Uģis Švalbe

Tehniskā grafika

Otrdienās plkst. 15.20- 16.00

021.

Indra Vēvere

Bioloģija

Pirmdienās plkst.14.30-15.30

Trešdienās plkst. 15.20- 16.00​​ 

109.

Liāna Viduce

Angļu val.

Otrdienās plkst. 15.20- 16.00

Ceturtdienās plkst. 14.35- 16.00

232.

Vaira Vīra

Angļu val.

Pirmdienās plkst. 15.00- 16.00

Ceturtdienās plkst.15.00- 16.00

103.

Diāna Zilberte

Ekonomika

Otrdienās plkst. 15.20- 16.00

222.

​​