Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmieras Valsts ģimnāzija

Erasmus+ projekts GAYA uzsācis darbību

Neskatoties uz to, ka mācības notiek attālināti, tomēr kopā ar projekta partnerskolu skolotājiem  esam pārplānojuši aktivitātes, lai kaut vai nedaudz varētu virzīties uz priekšu projekta realizācijā. Protams, žēl, ka pašlaik nav iespējami braucieni pie saviem draugiem Somijā, Beļģijā, Itālijā, Francijā un Polinēzijā, lai skolēni un skolotāji tiktos klātienē, bet ceram, ka drīz vien situācija mainīsies, un visas plānotās aktivitātes notiks pilnā apmērā.

Kas tad ir noticis līdz šim? Esam ar skolotājiem vairākas reizes tikušies tiešsaistes sanāksmēs, lai pārrunātu iespējas sadarboties. Viena no pirmajām aktivitātēm bija pasta sveiciens – paciņu sūtīšana. Paldies partneriem par saldajiem sveicieniem, par suvenīriem un informatīviem materiāliem! Saldumi gaida skolēnus! Prieks, ka varējām saviem partneriem aizsūtīt kaut ko oriģinālu – kalendāru ar mūsu pašu skolēnu zīmējumiem!

Skolēnu uzdevums – izveidot iepazīšanās video sižetu par skolu- jau paveikts! Paldies 10.a klases radošai komandai! Jau tuvāko nedēļu laikā sekos tiešsaistes konference, kurā skolēniem būs iespēja iepazīstināt vienaudžus ar Latviju, skolu un iepazīties vienam ar otru.

Esam pacietīgi, viss notiek uz labu!

Dalīties ar